| anonim_4396 a întrebat:

Care este dupa parerea voastra cel mai tare talent, cel mai tare cantaret, cel mai tare actor, cel mai tare scriitor, si cel mai frumos lucru pe care l-ati vazut? Dau funda la cel mai tare raspuns!"

3 răspunsuri:
| Andreeamargii a răspuns:

Mie imi place tare mult avril lavigne what the hell

| onedirectioninfection a răspuns:

La actor il pun pe ian somerhalder, la cantaret pe enrique iglesias si scriitor eu o prefer pe l.j.smith sau claudia grey

| onedirectioninfection a răspuns:

-cantaret:enrique iglesias -actor:ian somerhalder -scriitor:l.j.smith si claudia grey