| GRRRRRR a întrebat:

Hey TPU...Un cuplu m-a angajat sa le fac niste poze mai frumoase....si mi-as dori sa imi dati niste sugestii(gen locuri potrivite si cateva pozitii(cat de cat decente daca se poate)) deoarece nu am mai fotografiat cupluri pana acum.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| scanappino a răspuns:

Depinde ce aparat folosesti, ideal ar fi sa ai un dslr. Locatia e foarte importanta, cauta ceva spatiu verde, parc, sa nu existe cabluri, masini, chestii care ar atrage atentia de la subiect. Timpul si ora : ideal e sa mergi dupa ce a ploat putin, seara cu 1-2 ore inainte de apus. Incearca sa faci cat mai multe, ca sa ai de unde sa alegi.Glumeste cu ei pentru ai surprinde veseli si pozitivi. Cam astea sunt sfaturile mele. Succes!

1 răspuns: