| CB4ever_3161 a întrebat:

Hey! Unde poti invata cum sa realizezi tatuaje? Exista o scoala profesionala unde poti invata asta, sau ceva de genul asta, pentru a deveni expert?

Răspuns Câştigător
| Epurean a răspuns:

Sa stii sa tatuezi e un talent,cum e si pictura, muzica, etc.Deci trebuie sa fii talentat la desen. Daca ai acest talent poti sa vb cu cineva care face tatuaje sa te invete cum sa folosesti aparatura

6 răspunsuri:
| fuckThisLife a răspuns:

Trebuie sa inveti sa desenezi.restul e ft simplu...

| fuckThisLife a răspuns:

Trebuie sa inveti sa desenezi.restul e foarte simplu...

| DrDeath a răspuns:

O buna intrebare.Si eu as vrea sa stiu.

| tatuajebrasov a răspuns:

E adevarat ca e un talent,dar talentul se dezvolta numai prin practica daca iti place ceea ce faci, nimeni nu s-a nascut invatat, adevarat ce spune si epurean ca poti invata de la un baiat de cartier dar daca vrei o diploma exista cursuri la sfinx tattoo in Craiova care cost 600 euro daca am inteles eu bine dar trebuie sa ai si talent, am fost la o fata care a facut cursu la ei pentru am i acoperi un tatuaj si cand am vazut ce linii mi a tras am lasat o balta, nu stiu cat de multe a invatat de la ei dar mi a zis din ce a vazut acolo ca fac toata chestia pentru bani

| CB4ever_3161 explică:

Multumeschappy

| MajestykRadyo a răspuns:

Daca doriti Tatuaje de toate genurile contactati-ma pe Emailu - printu4ever@yahoo.com - Ma deplasez si la domiciliu numai in Bacau