| Pitic08 a întrebat:

Hey!

Vine Martie si trebuie sa cumpar martisoare pentru colege. Ce imi recomandati? Mentionez ca as vrea ceva util si sa ramana o amintire frumoasa

Merci,
Pitic

Răspuns Câştigător
| KimK a răspuns:

Bratari :)
Anul trecut am primit asa:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
si asa:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Funda?

9 răspunsuri:
| Raluu_8329 a răspuns:

Paihappy...
fa ceva manual.laughing
asta este cel mai frumosstraight face
cele de piata deja sunt demodaateoh go on
si in plus cele manuale sunt create de tine si le vor placea mai mult:*
SUCCES!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia ce martisoare crezi ca vrei! gandeste-te ce iar place fiecarei colege!

| nuestenimeniperfect a răspuns:

Ppff niste mici pandantive nu sunt scumpe si raman pentru toata viata si le si poate purta la gat sau sa le tiba in,, dulapiorul cu amintiri"

uite:http://www.google.ro/......tp?/imgres

Aste sunt din argint si de aia e 10 lei dar se gasesc si la 1, 5-2, 5 lei mai ieftine ca martisoru

Sper ca te-am ajutat Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un martisor nu este ca o bratara de aur sau altceva! un martisor este un cadou din inima pentru o persoana pe care o iubesti! daca vrei sa dai colegelor alege martisoare fumoase si sa iti placa si tie mai ales! daca vrei sa dai prietenei tale cale mai bune un martisor, ar trebui sa te gandesti! iti urez succes la ales martisoare!

| mjforeverr a răspuns:

Eu ti-as recomanda aceste martisoare! file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/12.BMP
Dar din pacate sunt din Italia!crying
Fundita?

Apache
| Apache a răspuns:

Omule fa ca mine...du-te in piata, da 1 leu pe cateva martisoare, da-le... daca le place bine, daca nu le place treaba lor!

| YoOXoXoBuuBlee a răspuns:

Pai...ai putea sa ii faci tu un martisor:X.
E foarte usor.
Iti trebuie:
-> hartie colorata
-> un foarfec care taie in zig-zag
-> un pix de ce culoare vrei tu(dar sa se vada pe foaia care ai luat-o)
-> un foarfec normal
-> si fundite de martisor

Trebuie sa iei o foaie mare de hartie colorata...si apoi sa o faci mica(jumatate).Apoi iei foarfecul zig-zag si tai de jur-imprejurul hartiei.Apoi iei foi colorate si tai in linie(nu cu foarfecul zig-zag cu unul normal)si din foile colorate taiate in linie faci forme de flori...ce vrei tu. Apoi iei funditele si le lipesti. Apoi scrii pe felicitare ce vrei tu.
Succes!kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

Aici gasesti cateva modele de martisoare facute de mana, cu multa grija si atentie. Si sunt special facute pentru a demonstra unei persoane dragi locul special pe care il ocupa in viata ta, deci va ramane cu siguranta o amintire frumoasa.
http://www.okazii.ro/......dmade.html

O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BUNA

noi facem martisoare la comanda. daca vrei poti sa te uiti si pe site ul nostru www.http://alexhandmade.blogspot.com/, insa daca vrei un model anume vorbim si poate gasim o solutie,

O seara frumoasa!
Claudia