| Teddy7139 a întrebat:

Hey... voi cum ati descrie tabloul perfect?

8 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Cred ca intrebarea nu este bine formulata.

Apache
| Apache a răspuns:

Hmmm...nud big grin

| dannyella15 a răspuns:

O panza perfect alba.Ce reprezinta? o vaca care paste iarba. Unde e iarba? A pascut-o vaca! Unde e vaca? A luat-o stapanul acasa!

| AlexiaClaudia a răspuns:

O padure plina de culoare,cu flori ce toata frumusetea,un rau ce adaposteste cateva lebede,curcubeu pe un cer senin si albastru,roua pe frunzele copacilor si pe iarba,o vulpe cu mama sa plimbandu se si doi copilasi de mana cu parintii lor,fara griji, distrundu se si razand, un coltisor al linistei s a pacii.

| AlexiaClaudia a răspuns:

Tablou perfect:care sa ti transmita multe ganduri,sentimeste, sa arate bine si sa ti exprime un o imagineun mesaj diferit, unul unic

| Căpşunăăă a răspuns:

Ahhsmuglove struck
Eu, pe un sezlong, in Hawaiilove struck.Si langa mine,toti frumuseii pe sezlonguri, incepand cu William Levylaughing, marea(sau ocean ce e aialaughing ) de un turcoaz pur si frumos. apoi vine unul dintre aia frumusei de langa mine si`mi aduce un lichiorlaughingsau un suc de capsunilaughing, iar altul imi face vant cu un evantai maaaare din pene albe day dreamingday dreaming
Vaiiii day dreaming
M`am apucat de visatlaughing

| Boboleu a răspuns:

Un copil si o mama