| AncaDorina1993 a întrebat:

Https://www.librariascriitorilor.ro/......-evoluez/3

Hai salutare, va poftesc la citit!
cartea mea ~Regăsirea~ se poate găsi on-line, pe librăria scriitorilor.ro sub forma de ebook comercial.

Cine iubește lectura? Un weekend plin de relaxare va doresc!
Hai să ne bucurăm de el, alături de o cafea/ciocolata calda, o carte bună și oamenii dragi nouă!

Alături de Adrian Gavrilă, cel care a corectat fiecare rând în parte, omul pe care l-am găsit aici de pe acest site. Sunt fericita că am reușit să duc la bun sfârșit visul meu de a scrie o carte!
Mulțumesc! Mulțumesc! Mulțumesc!

1 răspuns:
| mODIN a răspuns:

Vad ca Roxie Nafousi a devenit un fel de Andrew Tate feminin laughing