| Aleka99 a întrebat:

Imi spune si mie cineva ritmurile de la Sterling Knight-Hero(Cantata pe chitara acustica)?

Răspuns Câştigător
| Blagandrey a răspuns:

Salut! Nu este un ritm foarte greu de realizat este chiar usor te iei dupa ureche dar pentru un incepator este mai greu sa se ia "dupa ureche" o sa incerc totusi sa iti sa transpun "ritmul pe foaie" JJSJSJSJJSJJSJSJSJJS ai putea incerca asa. Bafta la zdranganit.

2 răspunsuri:
| chokingvictim a răspuns:

Foloseste dracul urechile alea! habar n-am cum sunt notatiile pentru ritm ca nu am avut niciodata nevoie.pentru note inteleg sa ceri acorduri sau tab dar ritm?! wtf? ritmul vine natural chiar trebuie sa-l citesti?!?!?!?!?!