| CocteilDeCuvinte a întrebat:

Imi ziceti subiecte ce ar putea aparea in revista scolii? Eu trebuie sa o fac pe Luni...

Răspuns Câştigător
| All3xutzaa a răspuns:

1.Concursuri,Olimpiade daca au participat unii elevi si ce premii au obtinut
2. Certuri, Barfe
3.Pagina despre Profesori
4.Creatiile elevilor(cele mai interesante)
5. Vorbiti cu directorul si intrebati'l ce evenimente,lucruri importante se vor intampla in viitor(de ex.: Se va construi o scena, Va fi evenimentul,, X''...ETC.)
6.Faceti tot felul de sondaje
7.Concursuri
ETC...Sper ca te'am ajutat! Pleease Funda?

1 răspuns:
| MeGustaaaaa a răspuns:

Ceva zvonuri despre scoala, meniul cantinei pe o saptamana, activitatile scolii si alte lucruri ce crezi ca ar putea aparea in revista scolii.
P.S-Trebuie sa fie continut despre scoala ta. Funda?