| anca_8880 a întrebat:

In ce consta inteligenta infectiei virale?

Răspuns Câştigător
| vlatz a răspuns:

Infectia virala este o infectie provocata de un virus care infecteaza un singur tip de celule (de exemplu infecteaza numai celulele tractului respirator si provoaca raceala)

8 răspunsuri:
| vlatz a răspuns:

Inteligenta infectiei virale? o infectie virala nu poate fi inteligenta...

| anca_8880 explică (pentru vlatz):

Atunci ce este infectia virala?

| anca_8880 explică (pentru vlatz):

Daca vreau sa fiu sigura ca aleg un brad de craciun si nu un molid.cum procedez?

| vlatz a răspuns (pentru anca_8880):

Bradul nu are crengile asa dese si nici asa simetrice ca molidul din cate stiu euhappy

| anca_8880 explică (pentru vlatz):

Ink cvhee hee.ai idee ce este zapada de diamant?

| vlatz a răspuns (pentru anca_8880):

Scuze dar n-am mai auzit termenul asta

| anca_8880 explică (pentru vlatz):

hee heeokei mersii mult

| vlatz a răspuns (pentru anca_8880):

Np

| vlatz a răspuns (pentru anca_8880):

Infectia virala este o infectie provocata de un virus care infecteaza un singur tip de celule (de exemplu infecteaza numai celulele tractului respirator si provoaca raceala)