| Lulu1987 a întrebat:

In ce credeti voi cel mai mult? haideti sa va zic d c va intreb asta...pentru ca m-am decis sa-mi fac 2 tatuaje.sincer m am decis demult.1 va fi :o sa mi scriu in ebraica "Nimic nu e intamplator" care este unul din lucrurile in care cred.Eu consider ca tot ce se intampla in jurul nostru se intampla cu un scop! deci nimic nu e intamplator! si al 2 lea tatuaj nu stiu pur si simplu ce sa-mi fac. un alt lucru in care cred.sincer in minte nu mi vine nimic acum de aceea va rog pe voi sa ma ajutati. Aaa inca un alt motiv pentru care imi vreau sa mi fac tatuajele astea este acela ca nu o sa ma plictisesc niciodata de ele pentru ca chiar cred.

P.S.sa nu ma credeti vreun ciudat! happy

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

De ce dracu trebuie sa scrii in ebraica? Scrie omule in romana ca doar esti roman.
Doar tu poti stii ce sa iti tatuezi. Numele mamei, numele primei iubiri, sa iti tatuezi un obiect reprezentativ pentru tine, un vers din imnul tarii, etc.

3 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

NihiL Sine Deo - nimic fara Dumnezeu
si sa scrii in ebraica mi se pare o prostie!

| Bubbulina_2682 a răspuns:

Pai.si stilul emo este. nu stiu cum sa ma exprim...inf.Piersing-urile de ex daca decizi sa-ti pun unu in nas asta esti tu, e stilul tau si te defineste! Niciodata sa nu ascunzi ceea ce esti!(aspectul fizic nu conteaza asa mult, deci nu pune pret pe el!)... Ebraica nu sunt cartile alea pentru orbi?

| Lulu1987 explică:

@KGS nu da bine in romana! ai vazut la cineva vreun tatuaj scris in lb.romana? serios.