| dinusinziana a întrebat:

In legatura cu Festivalul George Enescu. O cunostinta mi-a spus ca saptamana asta, intrarea este libera. As vrea sa merg, si vreau sa ma asigur ca nu ma fac de ras. Intr-adevar e intrarea libera? nu vreau sa ajung la Ateneu si sa-mi ceara cei de la intrare bilet/bani. multumesc. (si fara glume proaste la adresa intrebarii mele, daca se poate, merci).

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Uita-te si tu cu atentie aici:http://www.festivalenescu.ro/rom/program.html
Eu n-am vazut nimic gratuit, dar... poate tu reusesti. N-am avut timp sa citesc tot.