| 123Julia a întrebat:

La 14:00 vine o prietena la mine si vrem sa facem un concurs de desenat si nu stiu ce sa desenam idei?

Răspuns Câştigător
| YumiSukinanda a răspuns:

Pai ati putea desena un peisaj de toamna sau sirene, sau copii care fac oameni de zapada. sau cel mai corect ar fi sa faceti toamna cand oameni bat nucii si animalele dorm pe la podeturi gospodarii culeg roade din copaci asta ar trebui sau daca nu faceti: zana iarna, zana toamna, zana primavara, sau zana vara. care vreti! va spun sa alegeti ce vreti.ar fi frumos zana iarna sau toamna. totusi ca vine iarna dar momentan e toamna. Sper ca cel mai bun sa castige si va urez numai bine! Funda? :d

5 răspunsuri:
| lorrenush a răspuns:

Puteti incerca sa faceti desene in creion si sa vedeti care se descurca mai bine...e foarte interesant si eu ma pricep la asta!
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desenati-va una pe cealalta. Este un exercitiu frumos si distractiv.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

*facepalm* Pai depinde si ce ani aveti, daca aveti mai putin de 13 ani incercati mai bine ideile lui @lingetot,belive me. Daca aveti mai mult si chiar aveti talent intr-ale desenatului,incercati sa faceti portrete in creion,peisaje,natura statica cu ce aveti prin camera respectiva,caricaturi,fuzionare,desene umoristice, design de imbracaminte/incaltaminte, desenati animale thinking

| telarico a răspuns:

Eu ca prietena ta as vrea sa desenam fecare ce personaj ne place de la dysney sau ce ne place noua!

| telarico a răspuns:

Eu ca prietena ta as vrea sa desenam fiecare ce personaj ne place de la disney sau ce ne place noua!