| SweetAngel a întrebat:

Ma ajuta cineva sa gasesc un referat cu titlul"metode de economisire a energiei electrice" va rog este urgent

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Mai deunazi intreba cineva ce parere avem despre temele facute pe TPU si imi exprimam acordul pentru aceasta practica. Nu ma refeream insa la acest gen de rezolvare "ajutati-ma sa gasesc un referat", ci la o intrebare despre ce metode de economisire cunoastem, urmand ca raspunsurile sa fie cuprinse intr-un referat de conceptie proprie.
O astfel de abordare este chiar jenanta si simt nevoia sa precizez ca ma dezic total de aceste metode.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate si eu caut acelasi lucru