| dj_1160 a întrebat:

Ma ajutati? am o prietena si maine e ziua ei si nu stiu ce sa-i iau?

16 răspunsuri:
| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Un lantisor ded arg cu o inima:p sau cercei, bratara :

| ChishyyAlle a răspuns:

Pai poti sai iei in cadou un album photo sau sa-i faci o felicitare.depinde de care ti se pare mai usoara.

| Angel0 a răspuns:

Ar trebui sa-i dai ceva nu sa-i iei.

| ahlrh a răspuns:

Dui Bani (Isi v-a lua ea ceva perfect)

| Kaeden a răspuns:

Oferai un album plin cu poze cu voi 2.

| GoldDust a răspuns:

Eu zic ca un album foto vintage ar fi perfect pentru o fata;)
Eu le ador XD

http://louiseslittleshoppe.blogspot.com/2009/06/vintage-memory-album.html

http://www.countryliving.com/......zer-de.jpg

Happy B-Day;)

| VisinaDinVisinata a răspuns:

Un colier cu diamante smug Glumesc...
In nici un caz nu-i lua ceva prea scump, ci mai bine ceva care sa-i arate ca o iubesti, ceva simbolic, de ex. un buchet de trandafiri, de preferat rosii. Stiu ca suna demodat dar sigur o sa-i placa (desigur, buchetul pe langa colier laughing)

| Crisu a răspuns:

Set cu:lantisor, cercei si bratara.Incearca sa te rezumi la ceva mai ieftin.

| xLouana a răspuns:

O bijuterie, un parfum, o poza in rama cu voi 2, ceva dragut {gen un maimutoi de plus} o pusculitza, un ceas [daca intarzie mereu], o agenda personalizata, o carte [daca ii place sa citeasca], un cd cu artistul ei preferat etc.

| alexya_8105 a răspuns:

Buna... iai ceva dragut de craciun mai ales ca e nascuta acum...winking se va bucura mult sau un tablou cu tine si cu ea cu poze care sa-i aminteasca de voi mult timp.

| deutza254 a răspuns:

Pey oja, maimutoi, bratari, cadou personalizat, o carte (daca citeste), ceva legat de stilul ei, ceva de imbracat, esarfa ew atat jtyu acum :X app la astea adaugi si un buchet de flori :X vezi tu ce alegi:* fundita`?:X:*

| jessyca_5795 a răspuns:

Un parfum scump, si ceva simbolic de craciun

| OanaMOM a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sai iei ceva ce o caracterizeaza; adica gandeste-te cei place cel mai mult pe lume; sau invit-o la o masa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ii cumperi un ursulet cu o ciocolata si un pulover.

| oxana17 a răspuns:

Poti sa ii iei magneti de frigider specific de iarna, o geanta, ori o esarfa frumoasa sau un fular. Poti opta si pentru un set fular-manusi-caciula.

| MileyMegaFan1 a răspuns:

Ai putea sa ii iei o bluza.