| OanaaxD a întrebat:

Ma Joc Un Joc De Pe Miniclip.com se numeste Owerolld ceva de genu...Nush cum sa imi fac Cont! Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| ʌɲɗɾєɱʌɾɣ a răspuns:

Da cred ca e vorba de OURWORLD. Undeva sus spune,, Not a member''. Dai acolo si te inregistrezi! Joc si eu. e tare! BAFTA si poate ne vedem online acolo! PA!

1 răspuns:
| Adynanana a răspuns:

Poate Ourworld. Pai e super simplu sa-ti faci cont. Trebuie doar sa apesi acolo unde vezi "not a member? " Daca vrei sa te ghidez poti sa imi trimiti niste mesaje.