| BoRnY a întrebat:

Mah nicole si gabriel dutu din narcisa salbatica sunt soti sau frati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Gabriel Duţu nu are nici o legătură de rudenie cu Nicole Duţu"
uite articolul pe adevarul: http://www.adevarul.ro/......66777.html
Vezi sa nu uiti de funda! :)

26 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Soți, funda? :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicio o legatura!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, ea e din braila si el din constanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-au nici o legatura unu cu celalalt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nicole dutu si gabriel dutu sunt soti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu au legatura unu cu celalalt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nici o legatura da de fapt nici you nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt soti ei doi, dar Gabriel dutu e casatorit cu altcineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sot si sotie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place filmul narcisa salbatica si cred ca nicole dutu si gabriel dutu sun casatoriti si mai sunt sot si sotie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca au foarte mare legatura sun paparat si i-am vazut pe cai 2 sarutunduse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dastea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt frati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Soti
doar ii cheama nicole DUTU si gabriel DUTU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu sunt soti. e doar o coincidenta de nume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt sot si sotie e doar o coincidenta de numerolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ne-ati lamurit cu totilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara Filtru: Sinteti ruda cu Nicole Dutu, interpreta Elizei, din serial, sau este o coincidenta de nume?

Gabriel Dutu: Este intrebarea care mi se pune cel mai des de cind a inceput serialul. Nicole Dutu este fiica mea…de 10 luni implinite in acest moment: Sara Nicole Dutu. Lasind gluma la o parte, legatura dintre mine, Gabriel Dutu, si colega mea Nicole Dutu este cam aceeasi ca dintre fiul meu Orlando Dutu si Orlando Bloom, interpretul personajului Legolas Greenleaf, din "Fratia Inelelor".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt soti, nici rude

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. dfpt nici nu s kunojteau inainte sa inkeapa filmariletongue("am dat mana cu ell si m`a intrebare cum ma cheama?" n`au nici o legatura nu sunt nici fratsi nici sotitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nici eu nu stiu de aceea caut pe internat.

| Rheea a răspuns:

Bai BoRnY,da' prost mai esti! Cum sa fie frati,ma? Daca erau frati crezi ca filmau scene in care se sarutau? Ce ma, tu te-ai saruta cu sor'ta intr-un film? Sau cu maica'ta?laughing Auzi, cica-s fratirolling on the floor

| bea_9107 a răspuns:

Doamne si feri sunt soti uni citesc doar prostii pe net

| andi1andi a răspuns:

Ma Gabriel Dutu este din Constanta si Nicole Dutu este din Braila, uitati-va si voi pe http://narcisasalbatica.a1.ro/ si dati la distribuite si dati pe ei si spune :P

| andi1andi a răspuns:

Mah Nicole Dutu si Gabriel Dutu din telenovena Narcisa Salbatica nu au nicio relatie de rude, Uitativa si voi pe http://narcisasalbatica.a1.ro/ si dati la DISTRIBUTIE si dati jos undeva si arata actoti si dati pe ei si va arata nume, prenume, locul, hobyurile, actori preferati etc. Nicole Dutu este din Braila si Gabriel Dutu din Constanta! Sunt fanul telenoveni si stiu tot