| CocteilDeCuvinte a întrebat:

Mi zice cineva programe bune de desen, pictura, muzica, scris etc. si de unde pot sa le downlaod?

1 răspuns:
| Frantzy a răspuns:

Recomand desenatori.ro este un site in care poti desena, picta
La programe de ascultat muzica: VLC media player, BSPlayer, Winamp
Program de scris nu stiu din pacate si da e interesanta categoria care ai selectat-o ca in ziua de azi lumii nu-i mai pasa de arta si cultura, civilizatia se strica din ce in ce mai tare