| JasonVoorheesTavi12 a întrebat:

Mia furat unu contul pe Talisman Online, cei care ati jucat va rog frumos imi puteti lasa contul vostru, nu va schimb passu decat sa joc si eu pe el, daca vatii lasat va rog lasati-mi contul la idul: voorhees_tavi

4 răspunsuri:
| OptimusPrime a răspuns:

De ce nu iti faci alt cont? E mai bine sa incepi de la inceput deoarece iti vei face caracterul cum vrei tu.

| BrD a răspuns:

Nu prea stiu cu ce se mananca dar, poti incerca unul de aici:
http://konturi.ro/parole/talismanonline.com/

Eu am gasit 2 conturi la farmerama. Poate ai si tu noroc :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti l-a furat vorbeste cu administratotorul/ra! Habar-n-am de jocul ala, dar sigur exista si un administrator! Daca e cu cont sigur iti trebuia si adresa de mail, deci poti trimite inapoi

| Ilie_Marius_1999 a răspuns:

Ba ma lasi cum sa-ti fure unu contul cine iti stia tie contul?