| dorinmare a întrebat:

O zi din viata unui om primitiv

7 răspunsuri:
| slipknot a răspuns:

Pai nu prea cred ca s-au schimbat asa mult lucrurile:http://www.youtube.com/watch?v=BhpFW9Xy0Ik

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Se trezeste din betie pe la pranz, iese in maiou cu gaurele si pantaloni de pijama pana la chioscul din colt sa-si ia o cafea si trei tigari.
Isi bea cafeaua si apoi, mai sparge niste seminte pe scara blocului.
Intra in casa, deschide geamurile si pune ultimul album Salam, Parizer sau ce-o mai fi la combina cu boxe de 20 Wati.
Pe la 3 dupa amiaza, isi trage pe el un trening alb, un tricou roz cu doua numere mai mic, saltat peste burta, ciocate negre si iese pe strasse, sa se intalneasca cu "pretenarii". Esueaza la o bauta si, dupa ce il aduce careva pana in fata blocului, urca pana acasa, injurand spumos si zgomotos fiecare treapta timp de trei etaje.
Zic si eu...asta ar fi asa, in mare, cred.

| mariusxd a răspuns:

Lollaughing omu primitiv modernlaughing genlaughing

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Omul primitiv se trezeste si fuge direct la calculator ca sa citeasca intrebarile stupide de pe TPU happySi uneori isi ia spatula si isi da in cap cu ea pana se plictiseste

| bendis92 a răspuns:

Trezirea de catre Neanderthalitza. Trebuie pregatit mic dejun. Vanat Brontozaurus-Rex.Brontozaurus-rex disparut demult, dar se aduce acasa un Purcel-rex (poate se pacaleste nevasta). Luat la tranta cu purcel-rex. Purcel-rex castiga. Se merge la supermarket si se ia cotlet de Purcel-rex (deluxe!). Nevasta multumita. Se iese la carciuma din pestera si se bea bere servita de o chelnerita imbracata numai intr-o piele de caprioara. Tarzan se intoarce fericit acasa, ca doar a fost duminica. Maine luni. Intoarcere la Sef-O-Zaur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isi da desteptarea dimineata pe la amiaza. Casca larg si se intinde, iar duhoarea de la subrat se imprastie prin grota facind mustele sa cada ca trasnite de pe pereti. Iese si purcede in cautarea sexului opus. Da de doua exemplare. Una cu parul lung si netzesalat, care cara niste tate mari cit capul ei. Cealalta cu parul strins in jurul unui os si niste tzitzici cit nucile de cocos. O alege din priviri pe aia mai dotata si-i spune ferm: "Tu la mine-n grota, sex." Aia se uita mirata dupa care incepe sa urle isteric: "Aaaaa, oaaaa, ieeeee, aaaa, bla bla" Omul grotei ii arde una-n ticva cu ciomagu s-o calmeze si dupa ce o chiauneshte, o ia de chica si o tiraste in grota. Tovarasa de drum o ia la fuga ca cretina si se pierde in desis. In grota incep sa se auda racnete, icnete si gifiieli. Finally, se face liniste. Iese matahala cu un zimbet timp pe moaca. Nu dureaza mult, se aude un "ghiortz, ghiortz", ala se uita spre burta si pleaca sa-si caute de haleala. Pe drum mai intilneste un seaman si-i zice scurt: "Tu ajuti vinez." Ala de colo: "Tu ajuti mine vinez." Si incep sa-si care bite in scafirlie. Dupa ce se umplu de borsh, finalmente al doilea cade lat. Salbaticul nostru fericit ca a cistigat: "Na tzarane, nu mai bine ajutat mine vinez?" laughing
Bla bla bla, va urma ca mi-e somn laughing

| JeSa a răspuns:

Mananca, sa traiasca.