| creatza_1982 a întrebat:

Pai as vrea sa stiu daca la 14 ani curge mult sange la dezvirginarethinking

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Curge la fel, indiferent la care varsta te dezvirginezi tu, dar este foooarte devreme pantru asta, si inceperea vietii sexuale asa de frageda duce la riscul de cancer de col uterin! Corpul nu este suficient de dezvoltat! Mai asteapta!

16 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

La penetrarea himenului curge sange, dar nu foarte mult!
Ai doar 14 ani si vrei sa-ti incepi viata sexuala.nu e cam devreme?
Eu zic sa lasi "moda" deoparte, vezi-ti de scoala, este timp si pentru sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza varsta, fiecare corp e diferit, eu zic sa mai astepti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 14 ani nu curge mult singe la dezvirginare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LA 14 ani curge cel mai putin sange

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu recomand sa te dezvirginezi acum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu recomand sa te dezvirginezi acum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde mult de organizm, si eu nu recomand pentru ca nu esti dezvoltata si o sa te doara din cauza lipsei unui lihid care face penisul sa intre mai usor thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| maryus92 a răspuns:

Nu o sa curga mult sange decat normal max 3-4 picaturi de sange

| matt25 a răspuns:

:-) Nu conteaza varsta ci corpul fiecarei fete/femei. De asta toti suntem diferiti. :-)

| ionnik a răspuns:

Eu zic sa mai astepti...si de obicei curge destul.nu chiar numa 3 4 picaturi oh go on
acum depinde de fiecare corp in parte

gandeste-te bine daca vrei s-o faci, pe bune.

| ionnik a răspuns:

Cand o sa gasesti baiatul potrivit.si mai pe la 17 18 ani cand corpul este destul de dezvoltat.de unde stii tu ca peste 3 ani n-o sa-ti para rau ca ai facut-o? mai asteapta... poate nu este el alesul.

| Rasta Man! a răspuns:

Aproximativ, circa! hee hee

| ImiBatJocDeSolo a răspuns:

Cum adica 3 4 picaturi? iti zic ca nu se calculeaza in picaturi e in cantitate si daca ar fi asa e vreo 40 gr am mai citit undeva noroc! si te mai sfatuiesc! daca u vrei sa intretii o relatie sexuala fa-o! dar nu cu oricine dati seama daca el te iubeste si dupa aia ca dupa aia a sal iubestimai mult!

| creatza_1982 explică:

Pai si la ce varsta e bine sa te dezvirginezi?