| Grimalkin a întrebat:

Pentru cei care au citit "Decameronul" de Boccaccio şi "Adam şi Eva" de L. Rebreanu, cum vi s-au părut?

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Bun

| adddaa a răspuns:

Am citit doar Adam si Eva de L. Rebreanu. Mi s-a parut o carte exceptionala, adica m-a prins, doream sa nu se sfarseasca acea carte. Ti-o recomand cu caldura s-o citesti happy

| AG a răspuns:

Decameronul mi-a dat dureri de cap, dar e genial. Cat despre Adam si Eva...am ramas cumva: wtf? Dar sunt foarte foarte bune cartile.

| irinushu a răspuns:

Mi a placut adam si eva. mereu eram curioasa ce o sa fie in capitolul urmator. merita sa citestihappy