emanuellex
| emanuellex a întrebat:

Pentru cei care sunteti useri trilulilu, si pentru cei care nu sunteti... am o intrebare:
cum vi se pare aceasta prestatie anonima?
http://www.trilulilu.ro/alexthebest008/dd46c41b3e35af

Răspuns Câştigător
| miauu a răspuns:

Excelenta ideea. Foarte fain suna, avand in vedere ca e fara acompaniament, o voce curata. Tuturor ne place sa cantam, putini insa reusesc sa nu falseze si sa duca o melodie pana la capat. Bravo!

6 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Frumos...are voce buna... sper sa o auda cine trebuie!
are o voce care te linisteste!

| hândel a răspuns:

Anonima? raised eyebrows Frumoasa interpretare, 4 stelute de la mine.winking

| DrunkShepp a răspuns:

Chiar are o voce excelenta si merita sa o auda lumea. Tare este faptul ca nu o acompaniaza numeni si tot are o voce foarte faina.

| buli a răspuns:

Chiar are voce buna.

| mirella25 a răspuns:

Frumos, superba voce!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. e frumos. da tu? tu canti la fel de frumos? ca eu cant, da copiii mei nici unul.si e bine, omul, sa stie canta frumos.