| Ieusântanalfabet a întrebat:

Persoanele care sunt puse pe site-ul politiei Romane ca fiind dispărute, pozele lor rămân acolo până când persoanele respective sunt găsite sau ele rămân acolo pentru totdeauna, întreb asta pentru ca am văzut acolo persoane dispărute la început anilor 2000?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, asa este.
pozele raman acolo pana persoana respectiva este gasita, dupa care dispar.
Stai linistit ca sunt poze si de prin 1980...

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca persoana este gasita ea poate solicita stergerea pozelor pentru ei uita uneori. Daca nu e gasita raman acolo, de ce sa le stearga?

Răspuns utilizator avertizat