| LyvyuSymy a întrebat:

Poate cineva să îmi facă o imagine cu următoarele detalii:
Un berbec mare care bea apă dintr-un lac în care se vede un pește și o fecioară(regină)care îi privesc sau să integreze aceste 3 personaje ( Berbec, Fecioară, Pește) in diferite peisaje. Am nevoie sa fac un tablou mare.Multumesc

4 răspunsuri:
| comandantul638386 a răspuns:

Îți pot face eu tabloul de la A la Z, lucrăm la schiță, după ce schița este gata o putem materializa că și pictură pe pânză sau pur și simplu imagine și inrămăm, de ramă de asemenea mă ocup eu. Depinde cat doriți să și cheltuiți, se poate aranja că rama tabloului sa fie lucrate manual, de asemenea schița sa fie materializată că și pictură pe pânză și toată creația sa fie ceva clasic și special, sau se poate lucra rece in sensul de creația se realizează în Photoshop și se înrămează cu ramă de import. In orice caz vă pot face ambele variante. Voi avea nevoie de schiță, dimensiuni și câteva detalii și ideea dvs. se poate materializa. In caz că v-am stârnit interesul, anunțați-mă și va las date de contact.

| sabin89 a răspuns (pentru comandantul638386):

"că și pictură pe pânză" - De ce "că" și nu "ca"? happy

| comandantul638386 a răspuns (pentru sabin89):

Corectorul, Sabin. E cea mai deasă greșeală a mea, uneori nu observ modificarea corectorului.

| Etoilefilante a răspuns:

Stai sa ghicesc. Sunteți trei prieteni și vrei sa faci ceva care sa va reprezinte (cu zodia fiecăruia). A cui e ziua? laughing) Prin „imagine" vrei sa spui sa ți dam o idee nu? Uite aici: fecioara s-a dus la râu sa și umple ulciorul cu apa in timp ce berbecul face o baie in râu și se joacă cu pestele. Sau una și mai bună: fecioara stă la masă și mănâncă pește fript și berbecuț la cuptor