| sorinu27 a întrebat:

Poate sa imi spuna cineva daca voi putea castiga bani pe fotografii? Am intrat anul asta la brasov la facultate si doresc sa imi castig singur banii, ma gandesc sa fac un curs de specializare, sa imi cumpar un aparat foto bun. As putea avea succes in ceea ce m-am gandit? Si daca da, unde pot vinde pozele? Mi-ar fi de folos orice fel de sfat, informatie. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi îţi poţi cumpăra un aparat foto bun, de preferat Canon, iar dupaceea poţi merge la nunţi, şedinţe foto etc.
Crede-mă, dacă doar faci poze şi le vinzi afacerea nu va merge, dar dacă mergi la nunţi, petreceri, majorate etc etc vei câştiga mult!
Îţi doresc mult succes!

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Fa-te paparazzo.umbla dupa fufe celebre, fa-le poze in ipostaze deocheate si apoi vinde pozele la ziarele de scandal.te umpii de bani! rolling on the floor

| Fotoem a răspuns:

Lucreaza si fa multa practica dar si teorie, creaza ti un blog cu fotografiile scatate. ex. http://breazue.blogspot.it/

| Fotoem a răspuns:

Creaza un blog al tau cu fotografiile tale si daca esti deja bun cu practica fa ti site, succes!