| anonim_4396 a întrebat:

Prin melodia Voltaj feat Deepside Deejays - I wanna be free" cred ca noi putem avea un viitor in care aceasta colaborare intre voltaj si deepside deejays putem participa la eurovizionul de anul viitor si ba chir putem urca pe podium? ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| playstow a răspuns:

Si eu apreciez Voltaj dar singuri.
Videoclipul, daca ar fi sa vorbim intre ce transmit versurile si imagine e ok, dar ca sa participe la Eurovison mi se pare cale lunga.nu cred ca ar obtine nici votul ascultatorilor, nici cea a juriului din tara.nu are sanse sa castige pentru a pleca la concurs.nici nu merita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ar fi bine

| CriminalMinds a răspuns:

Bună!
Deşi am crescut pe muzica băieţilor de la Voltaj, colaborarea cu cei de la Deepside Deejays nu m-a atras cu nimic.Deepside Deejays sunt o trupă ok, cântă bine, dar combinaţia de pop-rock şi dance a ieşit dezgustător. Cât despre Eurovision, şi-au luat singuri gândul pentru că la Eurovision sunt aleşi reprezentanţi plăcuţi de toată lumea, nu numai de un anumit număr de persoane sau o anumită categorie. Voltaj, da, aş vrea să cânte pentru că sunt plăcuţi de toată lumea şi chiar sunt în stare să cânte Live.
Asta a fost părerea mea.happy
Bye!kiss