| Spitz10 a întrebat:

Sal TPU.Dau funda.Cat ar valora un ziar cu tehnici de cusaturi "Sateanca" din 11 noiembrie 1964 putin rupt la un varf si indoit la altu?

4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Ma intreb cui i-ar trebui asa ceva... dar, bafta!

| Spitz10 explică (pentru Kaℓi):

1 La mana-Exista colectionari, cu cat is mai vechi cu atat sunt mai scumpe si vor sa aive bani pentru mai tarziu, si cand sunt batrani scot o gramada de bani.
2 La mana-Nu vad de ce trebuie tu sa te bagi in seama si nici macar nu dai raspunsul la o intrebare, areti numa ca n-ai ce face cu viata ta si te plimbi pe TPU Sugestie: Mai iesi pe afara sa ti se mai oxigeneze creieru!

| Kaℓi a răspuns (pentru Spitz10):

happy

| Bibii2000 a răspuns:

Păi, dacă e aşa de vechi şi l.ai păstrat ar trebui să coste măcar 2.000 de lei. Fundă?