| yonysear a întrebat:

Sall...am auzit ieri o melodie si nu stiu cum k zce. suna cam aja..de trei zile stau si beau si beau intruna,

Răspuns Câştigător
| Janek21 a răspuns:

Ma dor ochii de la gramatica ta.

Pai, depinde ca-s mai multe variante prin cercul manelelor. Cauta si vezi care este aia pe care ai auzit-o.

Florin Salam - De trei zile beau intruna
Mihaita Piticu - De trei zile beau intruna
Etalon - De trei zie intruna beau
Liviu Mititelu - De trei zile beau
Liviu Guta - De trei zile stau si beau

Nu stiu cum poti sta sa astepti un raspuns aici cand ai google la dispozitie. Raspunsurile mele le-am gasit foarte usor pe google, nu ca as fi mare cunoscator de acest gen de muzica. A cam inceput sa-mi provoace repulsie.

Vezi cautarea pe google: https://www.google.ro/......ps?/search