| unreadheart a întrebat:

Sall, stiti unde gasesc anime-ul bishoujo senshi sailor moon sau bishoujo senshi sailor moon crystal complet rosub? In afara de peteava si trilulilu ca nu merge

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Salut. Sailor Moon nu a fost niciodata subtitrat complet, dar se lucreaza la acest lucru.
Sunt fan si am ajuns la sezonul S cu episoadele.winking
Lucrez pe cont propriu, iar proiectul are nevoie de timp. happy

| unreadheart explică (pentru dannyel86):

Si. pe ce site e daca pot intreba? As vrea sa vad, daca nu te superi, si sa-ti apreciez munca

| dannyel86 a răspuns (pentru unreadheart):

Nu sunt publicate pe niciun site.
Se gasesc in varianta offline. Adica pe discuri (dvd).