| JockerStoica a întrebat:

Cum pot sa imi fac un card la Banca BCR pentru ca vreau sa donez la banca pentru un metin2 si nu stiu cum sa-mi fac un card la banca Dau Funda Cine-mi Spune!

4 răspunsuri:
| JockerStoica explică:

Dar daca vreau doar sa alimentez un cont ce trebuie sa fac ozn2012?

| ozn2012 a răspuns:

Daca vrei doar sa alimentezi un cont, nu e nevoie sa-ti faci card

| Neku a răspuns:

Daca vrei card Visa / Mastercard trebuie sa ai peste 18 ani. Tot ce trebuie sa faci este sa mergi la banca cu buletinul si sa le spui la dansii ca doresti sa deschizi un cont nou. Daca ai intre 14-17 ani poti sa iti deschizi un cont de student Maestro / Cirus, tot ce trebuie sa faci este sa mergi cu buletinul si cu un parinte la banca.

| FrancezuPtm a răspuns:

Iti recomand sa te lasi de jocul asta pana nu ajungi sa iti donezi viata in elwinking