| 45731253469 a întrebat:

Dati-mi si mie niste piese faine in limba engleza sau pe oricare alta limba straina
P.S pentru un concurs

4 răspunsuri:
| Northern a răspuns:

Ellie Goulding are o voce perfectă. http://www.youtube.com/watch?v=B2KKcjSOBmk

| AleeMtf a răspuns:

Nicole Cherry - Memories, Dana Russell - Pity Pwoanca, Delia - U, Antonia - Marabou astea sunt cele difuzate peste tot pe orice channel de muzica laughing, daca vrei ceva si mai vechi sau nu stiu ceva mai interesant ca rock poti asculta spre exemplu : evanescence bring me to life, evanescence my immortal, evanescence - fallen, paramore - ignorance, paramore - decode, paramore - misery business.
Alte genuri (aleatorii) Missy Elliott - Work It, Miss Marry - I hate Ya (P.S. sa nu te lasi pacalita de numele lor laughing ), Sasha Lopez feat. Ale Blake & Broono - Lucky Star si nu stiu thinking sper ca iti ajung! Puppp love struck!

| luvya a răspuns:

Pai depinde ce gen adopti daca ai o voce puternica poti alege beyonce,whitney houston,christina aguilera,christina perri sau piese mai usurele ale lui cher llyod, miley cyrus, taylor swift, one direction, justin bieber.

| guinevere a răspuns:

Ariana grande si mica popular song