| Mihaita007 a întrebat:

Salut, am 3 problema foarte mari, foarte foarte mari...

1. Am cazut in niste urzici si nu m-am putut ridica, pana o venit un prieten sa ma ajute
2. Am sarit in piscina si nu era asa multa apa, si m-am lovit la picior, si acum nu mai pot scriecrying(
3. va rog sa-mi raspundeti cat mai repede ce sa faccrying(((((((((((( dau fund!

Răspuns Câştigător
| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! In primul rand ai zis ca ai 3 probleme si ai doar 2.In al doilea rand care e problma in a te ajuta un prieten sa te ridici din urzici... poate ca te-ai simtit penibil incearca sa-i explici prietenului ca i s-ar putea oricui si sa-l faci sa inteleaga ca nu prea mai vrei sa vorbesti desprea asta iar daca nu intelege nu prea iti este prieten.Si in al treilea rand daca te-ai lovit la picior de ce nu mai poti scrie caci doar nu scrii cu picioarelehee hee...si daca voiai sa spui mana daca nu mai poti scrie cum ai scris intrebarea aceasta? Sunt confuza pune o intrebare mai exacta si fii sigur ca vei gasi raspunsurile pe care le cautiwinking. Succes!

1 răspuns: