| IonValeriu a întrebat:

Salut, am aflat de acest site cand cautam pe google acum cativa ani niste informatii. Dar sa nu lungim intrebare trec direct la subiect, cum dresez o veverita?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| IonValeriu explică (pentru dyonline88):

Mersi pentru ca macar miai raspun dar nu vreau sa vad videoclipuri vreau sa am informati pa care sa le citesc pentru ca inteleg mai mult, mersi oricum

| cris93 a răspuns:

Tu mananci alunele si la veverita dai coaja!

| IonValeriu explică:

Adica vreau sa zic cum sa o momesc veeveritele ca vad ca,,, cu alune nu, merge si atunci cand ajung sa imi ia din palma fura aluna sau ghinda...

Răspuns utilizator avertizat