| yullia a întrebat:

Are cineva o idee ce as putea desena in creion? Ma descurc binisor...

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ulcior pe care să aplici umbra și lumina, lumina de sus, iar umbra de jos, alături un pahar transparent în care stă puțin lapte, de celaltă parte, un măr pe o farfurie.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Crochiuri.

| AxXeL1124 a răspuns:

Peisaje de groaza, cimitire etc.

| Mitrea_Valentina_1986 a răspuns:

Caricaturi

| LordeTil a răspuns:

Pasari, animale, oameni, peisaje din natura, obiecte, plante...
Eu de obicei denez ce simt. Stiu ca pare cam aiurea dar luandfoaia si creionul in maini oe monent imi vine imaginea in gand si ma apuc de desenat. Poti incerca sa faci si u ca mine si poate iti vine vreo idee.
FUNDITA?!

| Edward_5128 a răspuns:

Lasate in loia sortiii.da cu creionul pe desen cu ochii inchisi gandidute la lucrurile care le-ai desenat pana acum. Si vezi ce iese sa dai si pe o parte a muculuide creionului pe foaie.

| Stefan_Christian_1993 a răspuns:

Incearca ceva de aici
http://www.dragoart.com/