| bianca123456 a întrebat:

atunci cand incepe filmul NEW MOON, este aratata bella cand alerga sa il salveze pe edward si spune un citat acolo ceva in genul : ...au finaluri violente...
nu e foarte lung paragraful
puteti sa mi`l spuneti si mie, dar in engleza. multumesc mult de tot!

Răspuns Câştigător
| selfish lover. a răspuns:

These violent delights have violent ends, and in their triumph die, like fire and powder, which as they kiss consume...

1 răspuns:
| ellenutzza a răspuns:

Buna!
e ceva in genul: these violents delights have violents ends.and in their triumph die, like fire and powder. which they kiss, consume.

cred ca ceva in genul asta e. sper ca te-am ajutat byee! :*