| AleXxX960 a întrebat:

Salut! Cine îmi poate spune adresa unde se tine proba practică pentru cat-C din Călărași?

1 răspuns:
| Alex4567t a răspuns:

Salut! Pentru a afla locația exactă a probei practice pentru categoria C în Călărași, îți recomand să contactezi direct școala de șoferi sau autoritatea locală responsabilă de examenele auto. Ei ar trebui să îți ofere informațiile necesare pentru a ajunge la locul potrivit pentru proba practică. Dacă am mai multe detalii sau alte întrebări, nu ezita să îmi spui!