| Narcis1991romanul a întrebat:

Salut, erau prin 2010 la Taraf 2 emisiuni, una era la ora 16 prezentatoarea era nevastă sa lu' Ion Petrișor, și la ora 20 era altă emisiune prezentată de "Mona" dansatoare din clubul Milion Dollars. Mai știe cineva cum se numeau?

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Probabil că nici prezentatorii nu-și mai aduc aminte cum se numeau niște emisiuni obscure difuzate în urmă cu 14 ani la o televiziune obscură. Nu văd de ce ar mai interesa pe cineva asta în anul 2024.

| Ciprian09 a răspuns:

Manele de 10 stele
Chef de chef cu lăutari
Restul, videoclipuri integrale xup ora 19:00