| anonim_4396 a întrebat:

http://img823.imageshack.us/i/dsc00196od.jpg/, aici e o imagine spuneti-mi daca e chiar foarte putin artistica sau ce as mai putea schimba la ea ori ce! Astept raspunsuri multumesc!

4 răspunsuri:
| Candice a răspuns:

Daca ai face cuvantul ''happy'' sa fie mai clar ca restul imaginii ar fi bine. In rest, totul e perfect

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi se pare mare contrastul, nu stiu ce mesaj vrea sa transmita. E alb negru "culori" ce reprezinta tristete, singuratate etc si scrie "Happy" care inseamna "fericit/a". Eu una nu inteleg mesajul care vrea sa il transmita.

| TM6524 a răspuns:

Mijto

| lilita a răspuns:

Scrie pe ea I happy for you... fundă?