| anonim_4396 a întrebat:

Salut, mai are cineva toate aceste talente de odata...(voce, sa desenezi bine si sa compui versuri).
Eu am si voce, compun si versuri si desenez si bine.
Ca as vrea sa stiu daca mai sunt persoane ca mine!

Răspuns Câştigător
| anonimathebest a răspuns:

Buna! SA stii ca sunt multe persoane cu multe talente, si unii spun ca si eu ma numar printre ele. Daca vrei sa stii ce talente am eu, ti le spun in mesaj particular ca sa nu ma laud aicihappySa ai o zi faina

| RockMe a răspuns (pentru anonimathebest):

Daca vrei spune-mi in mesaj...si eu am multe talente..si deja m-am decis pe ce talent sa merg mai departe...

9 răspunsuri:
| Criss003 a răspuns:

Da la noi in oras s.a organizat o preselectie cu sute de copii si am fost printre primii 10 la dans logic.doar fac dans din clasa a4a si sa compun anul trecut la concursul floare albastra am luat I. de sf valentin

| ANAHsneaman a răspuns:

Eu am voce si imi place sa compun versuri si chiar cantece dar la dans nuprea ma pricep happy

| mriuls a răspuns:

Da,mai sunt persoane ca tine.

| Deny1333 a răspuns:

Sunt multe persoane cu astfel de "abilităţi". Eu mă pricep la toate, dar nu le dau prea mare importanţă. Cânt, compun şi desenez de plăcere, nu ca să mă laud.

| TheAvenger a răspuns:

Da,am.și da, mai sunt și persoane ca tine.

| Cline7 a răspuns:

Da,le am pe toate dar cel mai mult imi place sa compun versuri happy

| Day19 a răspuns:

Da, sunt multe persoane cu aceste abilitati.Si eu am aceste abilitati, dar nu le dau prea multa importanta!

| tatiana99 a răspuns:

Da mai sunt.Chear daca nu sunt la fel de talentata ca tine imi place sa dansez si sa cant