| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie daca pot sa imi vand flautul la vreun magazin de lucruri vechi sau ceva de genul nu stiu ce sa fac cu el nu il mai folosesc...

4 răspunsuri:
| GrunX a răspuns:

Nu. poate la un targ de arta xD

| Vichtory a răspuns:

Sa-l vinzi si sa iei banii de pe el e usor, dar daca este un flaut al tau, mai bine tine-l ca amintire.Bafta.

| NonEinstein a răspuns:

Nu, nu poti. Daca nu il mai folosesti pune-l in piata ori ziarul ori pe piata de la a-z online, spor!

| user1234567890123 a răspuns:

Da dar mai am un flaut si flautul asta il am de 6 ani si nu mai merg 2 sau 3 note este putin stricat si sa il repar nu prea imi convine pentru ca imi ia mai multi bani