| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie daca pot sa imi vand flautul la vreun magazin de lucruri vechi sau ceva de genul nu stiu ce sa fac cu el nu il mai folosesc.Problema ar fi urmatoarea flautul meu nu mai merge asa de bine ca inainte nu mai merg cateva note nu stiu daca pot sa il vand in situatia asta il am de 6 ani si am dat 7 milioane pe el.Am sanse sa il vand la starea in care este? Mersi!:*

Răspuns Câştigător
| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

Pai ai sanse sa il vinzi dar mult mai ieftin. Poti incerca si la un magazin de lucruri vechi dar poti sa gasesti o persoana care sa il cumpere pentru ca poti lua mai mult pe el.De exemplu l-ai putea posta pe okazii big grin