| corado78 a întrebat:

Salut, stiu ca nu e vremea potrivita acum, dar vreau sa imi fac o capra pentru anul nou, dar nu stiu ce marime trebuie sa aiba patura de pe ea (ma poate ajuta cineva)?

Răspuns Câştigător
| Dragobeta a răspuns:

Atat cat sa acopere de la capul caprei si pana la genunchii tai. Depinde cat de inalt esti.

| corado78 explică (pentru Dragobeta):

Multumesc mult, stii cu ce pot lipii hartia creponata de patura /cerseaf?

| Dragobeta a răspuns (pentru corado78):

Cu lipici simplu din librarie. Dar in cazul asta cred ca mai util ar fi sa o cosi.

4 răspunsuri:
| DragosDeLaDabuleni a răspuns:

Buna barosane! Nu te pune capra pune te girafa!

| TobiasCotoi a răspuns:

Pune-o pe tine pentru a avea masura potrivita.