| poilkjmnb a întrebat:

sunt absolvent a clasei a8a si as vrea sa dau mai departe la colegiul tehnic din Buzau pe mecanica dar nu stiu ce specializare dintre tehnician mecatronist si tehnician in transporturi! voi ce imi recomandati si de ce? big grin va multumesc :*

5 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Depinde ce te gandesti sa faci si mai departe; o meserie destul de cautata este cea de mecanic auto, mecatronist e prea specific si nu prea vad unde-ai putea gasi ceva de munca.

| newboy a răspuns:

Tehnician Mecatronist

| RizeaAdrian2001 a răspuns:

Tehnician mecatronist

| poilkjmnb explică (pentru RizeaAdrian2001):

Si ce se poate iesi.ce se fae aici? big grin

| RizeaAdrian2001 a răspuns:

Ceva legat de mecanica si electrica