| tr3ni a întrebat:

Salut sunt in clasa a 9 si sunt la un liceu de arte plastice sectiunea desen tehnic si grafic. am primit ca tema sa desenez nori ce naiba sa fac?

6 răspunsuri:
| kenzydanna a răspuns:

Cauti pe google images nori te uiti la care iti place si incerci sa desenezi cam exact ceea ce ai vazut

| LarriBia a răspuns:

Sa-i desenezi.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

... Să îi desenezi?
Ce altceva ai putea să faci, ai primit ceva chiar uşor de desenat, what's the big deal? Caută imagini cu nori şi desenează-i, apoi adaugă nişte umbre and that's it.Sau poţi să-i pictezi, pe foaie de bloc sau pe pânză, dar ai specificat desen.

| bloodyhell a răspuns:

Sa desenezi nori.

| eugenl a răspuns:

Sa te apuci sa desenezi nori. Cred ca e o incercare de creativitate. Daca vei fi creativa vei impresiona profesorii

| Holocaust a răspuns:

Lol? E simplu.Desenezi nişte nori. Dacă vrei ceva mai fabulos, încearcă "nori mammatus": http://img.yuppy.ro/......301831.jpg