| lrls a întrebat:

Am o pronlema.Plz raspuns urgent! Maine trebuie sa prezint la scoala niste lucruri de preferinta jucarii facute de mana si sa le dau unor copii de gradinita. Ce sa fac? Help me!

2 răspunsuri:
| DutzyX a răspuns:

Jucarii nu stiu dar poti face bratari, cercei, felicitari
(go search youtube friendship bracelets/quilling earrings/handmade cards)

Succes!

| TootydeCool a răspuns:

Poi este simplu, te duci intr-o zii inaintea orelor sau dupa, in vizita la gradinita ( mai intai poti sa vb cu educatoarele), si le impartesti copiilor jucariile sau organizezi un concurs, un joculet si primi 3 sau cate jucarii ai facut le dai una dintre jucarii... Funda