| scutelnictatiana a întrebat:

Cum sa fac macheta la o casa?(am la educatia plastica)? Va rog ajutati-ma! Trebuie numaidecit sa o fac sa fie cu ograda si daca se poate sa se vada si ce este in casa! Va rog? Funda si vot!

3 răspunsuri:
| FoundYouLover a răspuns:

Poti sa o faci din carton, si daca vrei sa para din lemn sa lipesti pe deasupra bete de chibrituri dupa ce le-ai taiat punctul ala in care se aprind.

| Anastasia1997 a răspuns:

Poti sa o faci din scartaietoare sau din carton cu scobitori happy

| paunmaria04 a răspuns:

O poti face din bete lipite.