| liviu34 a întrebat:

este vreun program care poate face exerciti de matematica sau romana pe net sau vreun sait dau fundita.

Răspuns Câştigător
| LoStEyEs a răspuns:

Da, existawinking dar exista doar in scoli straight face se numeste " profesoara ", sau carteeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

3 răspunsuri:
| cristina_6005 a răspuns:

Au mai cautat si altii si se pare ca nu exista. Pune-ti mintea la contributie si rezolva-le singur.

| AweSomee a răspuns:

Exista un site. o sa-l caut si o sa revin cu un mesaj.

| AweSomee a răspuns:

Http://mathworld.wolfram.com/WolfPrize.html

Acesta este site-ul, daca te descurci si stii engleza. sigur te va ajuta. pe mine m-a ajutat in orice ecuatie, fractie, etc! sper sa reusesti. daca nu imi poti lasa un mesaj