| CosminAka123 a întrebat:

Vine anul nou si eu cu niste prieteni ne-am gandit sa ne ducem cu ursul. Imi poate explica cineva cu se poate face o toba repede si un costum de ursar sau alai. Va rog!

2 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Salut, uite aici un forum https://www.extreamcs.com/......91518.html

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Https://www.extreamcs.com/......91518.html pentru toba iar pentru costumatie,iti poti lua o haina de faas pe care sa o impodobesti cu ciucuri, margele, etc si o palarie pe care poti sa o impodobesti cu bucatele de sticla colorata, margele, ciucuri de lana etc. uITA-TE SI TU PE INTERNET LA FELUL IN CARE SUNT IMBRACATI URSARII DIN CETELE CE PARTICIPA LA FESTIVALELE DE PROFIL