| Mihai1012003 a întrebat:

Vreau sa ma inscriu la Scoala Populara de Arte din Brasov.Imi puteti spune cum se numeste profesorul de la clasa de instrumente de suflat(saxofon) si orarul acestei clase?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slabe sanse sa gasesti pe cineva sa iti raspunda la asta. Dar ai internet, google, gasesti numar de telefon, suni si intrebi, simplu
Address: Strada Lungă 1, Brașov 500035, Romania
Hours: Closed ⋅ Opens 9AM

Phone: +40 268 413 965

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Greu de aflat ce vrei tu. Nici pe site-ul lor nu scrie numele profesorilor.

| Violleta2022 a răspuns:

Suni la Scoala si intrebi, este simplu!

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să te duci la acea școală și să intrebi personal.
În felul ăsta poți obține mai multe informații decat printr-un apel telefonic.