| BlueSky14 a întrebat:

Salutare! Am sa rog persoanele care deseneaza si care se pricep la as alege "ustensilele", sa imi recomande niste carioci bune pe baza de alcool. Caut de ceva timp si nu stiu ce sa imi iau. Prefer unele care sunt bune (am vazut si carioci care trebuiau sa fie pe baza de alcool, dar nu erau) si care sa fie si acceptabile pentru buzunarul meu. As prefera un set nici prea mare, dar nici prea mic.
Am vazut ca exista carioci si cu varf tip pensula dar si carioci cu varf clasic(ca o carioca normala) sau cu varf ascutit (ca varful unui higlighter de birou). Prefer unele cu varf clasic, deoarece cele cu varf tip pensula am vazut ca sunt mai scumpe( sau daca stiti unele mai ieftine va rog sa ma instiintati). Astept parerile voastre. happy

4 răspunsuri:
| nustiuverevredcaesteaxytu a răspuns:

Cariocile posca ma gândesc gen sau e un set mai profesional nu știu cum se numește firma dar mulți au (zic firma când îmi amintesc)

| BlueSky14 explică (pentru nustiuverevredcaesteaxytu):

As lua si posca, doar ca sunt pe baza de cerneala(nici eu nu stiu ce contine). Plus ca sunt cam scumpe. Am vazut un set de maxim 10 carioci apropae 200 de lei. ('~')

| nustiuverevredcaesteaxytu a răspuns:

Firma se numește galaxia și le găsești pe eMAG

| BlueSky14 explică (pentru nustiuverevredcaesteaxytu):

Le-ai cumparat? As vrea sa stiu si cat de bune sunt. Ca si eu tot la acelea m-am uitat. laughing